Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

Ostružinová
Černošice, Central Bohemian Region, 252 28

+420777351833

Praha, Černošice - Profesionální portréty žen a dětí, novorozenecké a těhotenské fotografie, rodinné focení. Lucie Vladyková se zaměřuje na přirozené, nestylizované, lifestyle portréty, které jsou plné emocí. Focení probíhá v Praze a okolí, ateliér se nachází v Černošicích.

O mně

Profesionální fotografka Lucie Vladyková preferuje focení dětí v exteriéru, kde vzniknou přirozené fotografie a nebo u Vás doma. Fotí v Praze a okolí.

O mně

Fotím lidi, takové jací jsou. Bez póz, rekvizit v přirozeném světle. Často jsem pouze pozorovatel, čekám na správný moment. Baví mne fotografie, které vyprávějí emoce, příběh, jedinečnost osoby nebo okamžiku. Baví mne fotit děti, jejich bezprostřednost, nebo naopak stydlivost.

K focení mne přivedlo narození mého syna. Koupila jsem si digitální zrcadlovku a fotila a fotila a fotila. Postupně jsem přišla na to, že 11 let, které jsem pracovala v korporaci bylo sice krásných, ale při focení jsem jednoduše šťastná.

A proto děkuji moc všem, kteří mi umožňují být šťastnou. A jsem moc ráda, že mohu prostřednictvím fotografií zachytit šťastné momenty i pro Vás.

Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří mi umožnili publikovat své fotografie!

Lucie Vladyková