Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

Ostružinová
Černošice, Central Bohemian Region, 252 28

+420777351833

Praha, Černošice - Profesionální portréty žen a dětí, novorozenecké a těhotenské fotografie, rodinné focení. Lucie Vladyková se zaměřuje na přirozené, nestylizované, lifestyle portréty, které jsou plné emocí. Focení probíhá v Praze a okolí, ateliér se nachází v Černošicích.

Ceník

Cena focení portrétů a dětí v Praze, Černošicích - Kolik stojí focení u Lucie Vladykové, kolik vyretušovaných fotografií je v ceně a jak dlouho trvá dodání fotografií. Tisk fotografií na plátno, velkoformátový tisk, fotokniha.

Ceník

 

Cena focení (Děti, Newborn) 3.500 Kč - cena zahrnuje min. 20 finálně upravených fotografií v digitální podobě zaslané přes aplikaci http://www.pixieset.com (webová galerie s možností download).

Cena focení (Woman portrait, Těhotenské focení) 3.500 Kč - cena zahrnuje min. 15 finálně upravených fotografií v digitální podobě zaslané přes aplikaci http://www.pixieset.com (webová galerie s možností download).

Pro cenu focení narozeninových oslav, eventů, svateb atd. mne prosím kontaktujte.


Délka každého focení je 1-2 hodiny, může být delší nebo naopak trochu kratší, vzhledem k aktuálnímu průběhu focení. U newborn focení můžeme fotit až 3 hodiny vzhledem k potřebám miminka.

Výběr výsledných fotografií provádím sama, stejně tak určuji výslednou podobu fotografie - např. barva nebo black&white.

Fotografie budou k dispozici ve dvou velikostech – vysoké rozlišení (určené pro tisk) a nízké rozlišení (určené pro Web, Facebook, Email atd.).

Neupravené fotografie neposkytuji, chci abyste dostali jen ten nejlepší finální produkt.

Finální fotografie budou zaslány cca 3-4 týdny po termínu focení.

Před focením obdržíte email s informacemi o tom, jak focení probíhá, co si máte vzít s sebou, abyste věděli, co máte očekávat.

Cena za focení se platí hotově v den focení.

Protože vím, jak náročné je pro rodinu předčasné narození miminka, mají u mne miminka narozená před 30tt jedno Newborn focení ZDARMA.

S případnými dotazy se na mne prosím kdykoliv obraťte na lucievladykova@gmail.com nebo tel. 777 351 833.

Děkuji