Ceník

 

Cena focení (Děti, Newborn, Rodinné focení) 3.500 Kč - cena zahrnuje min. 20 finálně upravených fotografií v digitální podobě zaslané přes aplikaci http://www.pixieset.com (webová galerie s možností download).

Cena focení (Woman portrait, Těhotenské focení) 3.500 Kč - cena zahrnuje min. 15 finálně upravených fotografií v digitální podobě zaslané přes aplikaci http://www.pixieset.com (webová galerie s možností download).


Délka každého focení je 1-2 hodiny, může být delší nebo naopak trochu kratší, vzhledem k aktuálnímu průběhu focení. Při focení v exteriéru budeme potřebovat spíše více času. U newborn focení můžeme fotit až 4 hodiny vzhledem k potřebám miminka.

Výběr výsledných fotografií provádím sama, stejně tak určuji výslednou podobu fotografie - např. barva nebo black&white.

Fotografie budou k dispozici ve dvou velikostech – vysoké rozlišení (určené pro tisk) a nízké rozlišení (určené pro Web, Facebook, Email atd.).

Neupravené fotografie neposkytuji, chci abyste dostali jen ten nejlepší finální produkt.

Finální fotografie budou zaslány cca 3-4 týdny po termínu focení.

Před focením obdržíte email s informacemi o tom, jak focení probíhá, co si máte vzít s sebou, abyste věděli, co máte očekávat.

Cena za focení se platí hotově v den focení.

Protože vím, jak náročné je pro rodinu předčasné narození miminka, mají u mne miminka narozená před 32tt jedno Newborn focení ZDARMA.

S případnými dotazy se na mne prosím kdykoliv obraťte na lucievladykova@gmail.com nebo tel. 777 351 833.

Děkuji